Een tweehonderdvijftigdelig porseleinen serviesgedeelte,... Lot 4545
Résultat :
Estimation :
Een tweehonderdvijftigdelig porseleinen serviesgedeelte, China, Qianlong periode (1736-1795), 18e eeuw, Allen met een onderglazuur blauw decor van een vrouw met lantaarn in een rotstuin. Met een randdecor van bloemen, gebladerte en kikkerdril. Vele aan de achterzijde met bloemen en takken. Bestaande uit: sausboten (2x), ovale dienschalen (3x Ø 38 cm.) (1x Ø 40 cm.), ontbijtborden (115x Ø 23,5 cm.) (1x Ø 25,5 cm.), kleine kommetjes (12x Ø 16 cm.) (met omgeslagen rand 1x Ø 16 cm.), schotels (3x Ø 16 cm.) lekkommen (1x Ø 22 cm.) (2x Ø 19,5 cm.), dinerborden (21x 28,5 cm.), diepe borden (4x Ø 23,5 cm.) (met omgeslagen rand 26x Ø 23 cm.) (17x Ø 20,5 cm.) (11x Ø18,5 cm.), grote borden (9x Ø 26 cm.) en schalen (4x Ø 31,5 cm. ) (4x Ø 33 cm.) (5x Ø 36,5 cm.) (6x Ø 38,5 cm.) (met lekschaal 2x Ø 41 cm.). De diameters zijn allen ca. Twee borden met een oude restauratie met krammen., Diverse afmetingen