Lot n° 160

Frederik Marianus Kruseman (1816-1882)

résultat :
Estimation :

Frederik Marianus Kruseman (1816-1882), ‘Zomerlandschap met een herder en zijn kudde nabij een beek, met naderende herderin’, gesigneerd ‘FM Kruseman’ en gedateerd ‘1865’ r.o. Literatuur: M. van Heteren en J. de Meere, ‘F.M. Kruseman (1816-1882) painter of pleasing landscapes (oeuvrecatalogus)’ Schiedam 1998, cat. 154/ fig. 65, p. 189., Olieverf op paneel, 38,1 x 52,2 cm.