Lot n° 137

Otto Eerelman (1839-1926)

résultat :
Estimation :

Otto Eerelman (1839-1926), ‘Arabische Sloughi windhond waakt over haar pups’, gesigneerd ‘Otto Eerelman’ r.o., Olieverf op doek, 90 x 130,5 cm.