Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1... Lot n° 6450
Résultat :
Estimation :
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924) Gezicht op de Amstel met de Magere Brug doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm. Herkomst: verkregen direct van de kunstenaar door familie van de huidige eigenaar [1]