Lot n° 660

Reisbestek in foedraal, Den Bosch, ca. 1700,

Résultat :
Estimation :

Reisbestek in foedraal, Den Bosch, ca. 1700, taps toelopende koker met ketting versierd met fraaie bloem-, blad- en vogelversieringen, onderzijde onbewerkt en met puntig knopje, gemerkt 's-Hertogenbosch, mt. en jaarletter(onduidelijk), vruchtenvorkje en mes met zilveren bewerkte grepen bekroond met konijntje met ijzeren tanden resp. lemmet, vroeg 18e eeuw, geen keuren aangetroffen behalve belastingstempel gearceerde I, haak met initialen G.J.D., mt. Arnoldus van Essen 1735-1765 Groningen, foedraal tweemaal belastingstempel gearceerde I 1906-1953, heft vork iets verschoven l 17 cm, inclusief ketting en haak, 47 cm, l vork,14 cm. l mes 13,1 cm, bruto 157.2 gr. [1]