Lot n° 1427

MIRÓ, JOAN ­ "Gos i ocell".

Résultat :
Estimation :

MIRÓ, JOAN (Montroig 1893 - 1983 Palma de Mallorca) "Gos i ocell". Farblithografie, handsig. u.r., num. 56/75, 44x64 cm (BM) Blatt minim fleckig. Cramer 1992, Bd. VI, S. 113, Nr. 1186. Dat. 1979.