W. HARVEY - Guilielmi Harvei Exercitationes de... Lot 25
Résultat :
Estimation :
W. HARVEY - Guilielmi Harvei Exercitationes de Generatione Animalium Quibus
accedunt quaedam. De Partu : de Membranis ac humoribus Uteri : de Conceptione
Un volume au format in-12 illustré d’un frontispice gravé et de l’ex-libris de l’éditeur.
Reliure d’époque. 568 pages.
Amstelodami, apud Ludovicum Elzevirium, 1651.
(usures et quelques accidents)