Bol rectangulaire en porcelaine chinoise polychrome... Lot 520
Résultat :
Estimation :
Bol rectangulaire en porcelaine chinoise polychrome famille rose à décor de poissons fables
Een Chinees porseleinen polychrome rechthoekige kom famille rose met decor van fabelvissen
7 x 23 x 14 cm