Val Saint Lambert vase en cristal taillé clair... Lot 218
Résultat :
Estimation :
Val Saint Lambert vase en cristal taillé clair et bordeaux, signé et numéroté 60/75
Val Saint Lambert helder en bordeauxrood geslepen kristallen vaas, getekend en genummerd 60/75
H 32 cm