Alfons VERSTRAETEN (1922-2017), huile sur toile port d'Ostende, signée et datée 1981
Alfons VERSTRAETEN (1922-2017), olie op doek haven van Oostende, getekend en gedateerd 1981
53,5 x 74,5 cm