RELIGION
Corona sacratissimorum Jesu Christi vulnerum... Lot 21
Résultat :
Estimation :
RELIGION
Corona sacratissimorum Jesu Christi vulnerum - Softcover
Willem De Wael Van Vronesteyn
Anvers 1654
24 + 416 + 11 pages, in-12 reliure velin de l'époque