HOMERE
Homeri poetarum omnium seculorum longe... Lot 35
Résultat :
Estimation :
HOMERE
Homeri poetarum omnium seculorum longe principis Ilias, hoc est, de rebus ad Troiam gestis descriptio, latino carmine Reddita, helio Eobano Hesso interprete(…).
Parisiis, Martinum Iuvenem, 1 vol petit in-12 de 797pp-(1) pp. Reliure postérieure plein veau XVIIIe, dos à nerfs orné. Traces de mouillures anciennes néanmoins exemplaire en bon état.
Cachet «Bibliothèque grand séminaire-Caen».