Andrea Domenico FIOCCO/ Julius POMPONIO LETO
L.... Lot 29
Résultat :
Estimation :
L. Fenestellae de magistratibus, sacerdotiisque romanorum libellus, iam primum nitori suo restitutus.
Parisiis, Abraham Dauvel, 1582, 1 vol petit in-12 de 62-(8) pp. Reliure époque plein vélin souple, dos lisse muet. Bel exemplaire.
Cachet «Bibliothèque grand séminaire-Caen».