HARING KEITH (1958 - 1990)
Keith Haring dessin... Lot 813
résultat :
Estimation :
HARING KEITH (1958 - 1990)
Keith Haring dessin signé au feutre daté (19)85 - avec au dos les tampons de 'Todd Brassner' et 'Keith Haring Estate' prov : collection belge, avant : la collection de Todd Brasner (décédé en 2018) || HARING KEITH (1958 - 1990) tekening in rode en zwarte viltstift : "Charging Soul" - 21 x 28 getekend en gedateerd (19)85 met op verso stempels van 'Todd Brassner' en 'Keith Haring Estate' prov : Belgische collectie van het Brusselse - voorheen : Todd Brassner (beroemd verzamelaar van ondermeer Pop Art, die stierf in een brand in de Trump Towers dd 2018).