Bram Bogart gouache signée avec une composition abstraite typique - datée 1966 || BOGART BRAM (1921 - 2012) gouache met een typische abstracte compositie in zwart, groen en blauw - 50 x 70 getekend en gedateerd april 1966 (ook op verso)