Fin du 19ème siècle. Table à thé française en noyer avec incrustation - attribuée à Gabriel Viardot || VIARDOT GABRIEL (1830 - 1906) fraaie laatnegentiende eeuwse theetafel in typische chinoiserie-stijl, gerealiseerd in notelaar - met twee leggers met gesneden ornamentiek en met ingelegde motieven (oa bloemen met verschillende patines) toegeschreven aan