20ème siècle, technique mixte (crayon et aquarelle)... Lot 595
Résultat :
20ème siècle, technique mixte (crayon et aquarelle) - signé/attribué à Suzanne Valadon || VALADON SUZANNE (1865 - 1938) werk in gemengde techniek (potlood en aquarel) : "Baadsters" - met op verso een schets voor één van de figuren op de voorkant - 39 x 59 getekend / toegeschreven aan