Lot n° 39

AFFLECK ANDREW (1874/75 - 1935/36)

Résultat :
Estimation :

Début du 20ème siècle. Britannique assez grande huile sur toile - signée Andrew Fairborn Affleck et datée 1904 vendue par Phillips dd 20 mars 1990 (lot 130) || ROUWKOOP AFFLECK ANDREW FAIRBORN (1874/75 - 1935/36) vrij groot olieverfschilderij op doek : "Jongetje in bed" - 127 x 158 getekend en gedateerd 1904 werd verkocht bij Phillips dd 20/03/1990 (lot 130)