Lot n° 35

Résultat :
Estimation :

19ème siècle. Huile sur toile belge - signée Louis Robbe || ROBBE LOUIS, FRANÇOIS, DOMINIQUE (1806 - 1887) olieverfschilderij op doek : "Dieren in landschap" - 65 x 84 getekend