Lot n° 779

Résultat :
Estimation :

Large silver candelabra with 7 lights, grade 925/1000 , with year letter H, Netherlands, hallmarks (standing lion with Roman numeral 1) Grote zilveren kandelaar met 7 lichtpunten, gehalte 925/1000 , met jaarletter H, Nederland, keurmerken (staande leeuw met Romeins cijfer 1) H 64 cm