POTTERI (Johannis). Archeologia graeca, sive veterum... Lot 35
Résultat :
Estimation :
POTTERI (Johannis). Archeologia graeca, sive veterum graecorum, praecipue vero Athenniensium, ritus civiles, religiosi, miltares et domestici. Venetiis, Mariae Lazzaroni, 1734, 2 volumes in-folio, vélin rigide (reliure de l'époque).
6 planches repliées.
Un cahier détaché au tome 1.
Bel exemplaire.