Lot n° 35

Résultat :
Estimation :

POTTERI (Johannis). Archeologia graeca, sive veterum graecorum, praecipue vero Athenniensium, ritus civiles, religiosi, miltares et domestici. Venetiis, Mariae Lazzaroni, 1734, 2 volumes in-folio, vélin rigide (reliure de l'époque). 6 planches repliées. Un cahier détaché au tome 1. Bel exemplaire.