Lot n° 33

Résultat :
Estimation :

[PIÉMONT]. Novae decisiones sacri senatus Pedemontani. Authore, & Collectore Antonino Tessauro Fossanensi sarmatoris domino, in eodem senatu primario senatore. Augustae Taurinorum, Apud Io. Dominicum Tarinarum, 1590, in-folio, vélin ivoire rigide (reliure du XVIIe siècle). Portrait gravé en frontispice (tâché). Ex-libris manuscrit de presbytère sur la page de titre. Page de titre salie.