PIÉMONT. Novae decisiones sacri senatus Pedemontani.... Lot 33
Résultat :
Estimation :
[PIÉMONT]. Novae decisiones sacri senatus Pedemontani. Authore, & Collectore Antonino Tessauro Fossanensi sarmatoris domino, in eodem senatu primario senatore. Augustae Taurinorum, Apud Io. Dominicum Tarinarum, 1590, in-folio, vélin ivoire rigide (reliure du XVIIe siècle).
Portrait gravé en frontispice (tâché). Ex-libris manuscrit de presbytère sur la page de titre.
Page de titre salie.