Lot n° 40

Estimation :

[FRECCI] Marini Frecciae Neap. Patric Clariss. Ivreconsulti Acutiss. Regi Consiliarii Celeberrimi, Caroli V. Imp. Opt. Maximi, atque S.C. Propraesid in Regno Neapolitano. De Subfeudis Baronum, & inuestituris Feudorum... Venetiis, Apud Nicolaum de Bottis, 1579, in-folio, velin souple ivoire Emplaire deboite, quelques feuillets roussis JOINT: FARRARII (Ioannis Baptistae) Et Antecessoris Regii S. Clarae Consiliarii ac in Camera rationum Summarum Fisci Patroni de Feudis. Neapoli, Apud Fratres Simonios, 1772, in-4°, velin ivoire Rousseurs