Paire de candélabres égyptiens de style Empire... Lot 159
Résultat :
Estimation :
Paire de candélabres égyptiens de style Empire en bronze patiné et doré (1 ornement manque sur chaque pied) (17 x 17 x 81 cm)
NL :
Paar Egyptische kandelaars in empirestijl in gepatineerd en verguld brons (1 ornament ontbreekt op elke voet) (17 x 17 x 81 cm)