Lot n° 31

Résultat :
Estimation :

Collier en or blanc 18 ct - 19.1 g (38/42 cm) Pendentif en or blanc 18 ct monogrammé DE GREEF serti d'1 brillant +/- 0.25 ct et 24 brillants +/- 1.75 ct - 4.8 g NL : Halsketting in 18 kt witgoud - 19.1 g (38/42 cm) Hanger in 18 kt witgoud met monogram DE GREEF bezet met 1 briljant +/- 0.25 kt en 24 briljanten +/- 1.75 kt - 4.8 g