Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002), lithographie en couleurs, Les fiancés de Knokke, signée
Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002), kleurenlithografie, Les fiancés de Knokke, getekend
99,5 x 69 cm