Michel SEUPHOR (1901 – 1999)
COMPOSITION IMPROVISÉE, 1969
Encre sur papier, signé, titré et daté au dos
Ink on paper, signed, titled and dated on the reverse
51 × 67 cm – 20 × 26.4 in