George MINNE (1866-1941), dessin aquarelle tête de Christ, signé et daté 1939 + cachet atelier
George MINNE (1866-1941), tekening aquarel Christushoofd, getekend en gedateerd 1939 + atelierstempel
32 x 19,5 cm