Lot n° 31

Miguel BERROCAL

Estimation :

Miguel BERROCAL ( 1933-2006) - Goliath (opus 114) - 1972 - Bronze doré - Numéroté 815 -- Fondeur Reischauer in Ida Oberstein H. 24 cm