Leonard MISONNE.(1870 -1943) Sans titre. Photographie. Scène d’attelage de chevaux le long du bois. Dimensions : 35 x 27 cm. Signée en bas à gauche et datée 1911.
Leonard MISONNE. (1870 -1943) Zonder titel. Foto. Tafereel van het aanspannen van paarden langs het bos. Afmetingen: 35 x 27 cm. linksonder getekend en gedateerd 1911.