Lot n° 938

KARTELKLOK

Résultat :
Estimation :

Cartel Napoléon III en marqueterie d'écaille rouge et de laiton à la manière de Charles Boulle, mouvement inséré dans une caisse violonnée ouvrant à une porte (attention malheureusement la porte n'a plus de vitre) ). pieds en volutes et corniche agrémentée d'une sculpture en bronze doré représentant un héraut sonnant la trompette. Riches ornementations de bronzes dorés finement ciselés. Cadran à cartouches émaillées. Napoleon III kartelklok ingelegd met rood schildpadfineer en messing in de stijl van Charles Boulle. Het gaandewerk is gevat in een vioolvormige kast met een deur (let op, jammer genoeg heeft deze deur geen glas meer) gedragen door krulpootjes en bovenop versierd met een bazuinblazende heraut uit verguld brons. Rijkelijk versierd met fijn uitgewerkt verguld brons. Wijzerplaat met cijfers in emaille. 73 x 37 x 14 cm