GÜNTHER FÖRG (1952-2013) Ohne Titel, 2004 Lithographie... Lot 104
Résultat :
Estimation :
GÜNTHER FÖRG (1952-2013) Ohne Titel, 2004 Lithographie en couleurs. Signée, datée et numérotée 14/60Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 14/60Colour lithograph. Signed, dated and numbered 14/6080 x 60 cm