BRAM VAN VELDE (1895-1981) Hantise VI, 1981 ... Lot 47
Résultat :
Estimation :
BRAM VAN VELDE (1895-1981) Hantise VI, 1981 Aquatinte. Signée et numérotée 8/45Aquatint. Getekend en genummerd 8/45Aquatint. Signed and numbered 8/4550 x 32.5 (sheet) 26 x 19 (image)