BRAM VAN VELDE (1895-1981) Hantise V, 1981 Aquatinte.... Lot 43
Résultat :
Estimation :
BRAM VAN VELDE (1895-1981) Hantise V, 1981 Aquatinte. Signée et numérotée 19/45Aquatint. Getekend en genummerd 19/45Aquatint. Signed and numbered 19/4550 x 32.5 (sheet) 26 x 19 (image)