BRAM VAN VELDE (1895-1981) Hantise I, 1981 Aquatinte.... Lot 42
Résultat :
Estimation :
BRAM VAN VELDE (1895-1981) Hantise I, 1981 Aquatinte. Signée et numérotée 28/45Aquatint. Getekend en genummerd 28/45Aquatint. Signed and numbered 28/4550 x 32.5 (sheet) 26 x 19 (image)