BRAM VAN VELDE (1895-1981) Nord Lithographie en... Lot 37
Résultat :
Estimation :
BRAM VAN VELDE (1895-1981) Nord Lithographie en couleurs. Numérotée 19/100. Signée dans la planche Kleurenlithografie. Genummerd 19/100. Getekend in de plaatColour lithograph. Numbered 19/100. Signed in the plate100 x 56 cm