Lot n° 35

Résultat :
Estimation :

BRAM VAN VELDE (1895-1981) Limpide Lithographie en couleurs. Numérotée 08/100. Signée dans la planche Kleurenlithografie. Genummerd 08/100. Getekend in de plaatColour lithograph. Numbered 08/100. Signed in the plate 62.5 x 80 cm