ALEXANDER CALDER (1898-1976) Abstraction création, 1973 ... Lot 20
Résultat :
Estimation :
ALEXANDER CALDER (1898-1976) Abstraction création, 1973 Lithographie en couleurs. Bon à tirer pour l'album Abstraction Creation. Signée au crayon au recto. Annotée, titrée, datée et justifiée au dosKleurenlithografie. Goed om af te drukken voor het album Abstraction Creation. Getekend in potlood op de voorzijde. Geannoteerd, getiteld, gedateerd en verantwoord op de achterzijdeColour lithograph. Print order for the album Abstraction Creation. Signed in pencil on the front. Annotated, titled, dated and justified on the back66 x 84 cm Framed