JAMES ENSOR (1860-1949) L'auto da fé, 1893 Eau-forte.... Lot 14
Résultat :
Estimation :
JAMES ENSOR (1860-1949) L'auto da fé, 1893 Eau-forte. Signée et datée dans la planche. Signée, titrée et datéeEts. Getekend en gedateerd in de plaat. Getekend, getiteld en gedateerdEtching. Signed and dated in the plateSigned, titled and dated7.8 x 11.5 cm (image)11.5 x 16 cmFramed"