GEORGES BRAQUE (1882-1963) La vague (after), 1968... Lot 8
Résultat :
Estimation :
GEORGES BRAQUE (1882-1963) La vague (after), 1968 Lithographie en couleurs.Signée dans la planche. Datée, justifiée et numérotée 125/275. Ed. Maeght, ParisKleurenlithografie, getekend in de plaat. Gedateerd, gerechtvaardigd en genummerd 125/275. Ed. Maeght, ParijsLithograph in colour. Signed in the plate. Dated, justified and numbered 125/275. Ed. Maeght, Paris29 x 36,5 cm Framed