Lot n° 47

Estimation :

Chine XIXème. Ravier polylobé en porcelaine de Chine à décor de rinceaux et de chauves souris sur fond bleu. Ht : 7 cm. Dimensions : 19 x 14 cm. Un petit éclat à la base. China uit de 19e eeuw. Meerlobbige schaal van Chinees porselein versierd met bladeren en vleermuizen op een blauwe ondergrond. Hoogte: 7cm. Afmetingen: 19x14cm. Een klein scherfje aan de basis.