Chine, Compagnie des Indes XVIIIème siècle. Petite... Lot 43
Résultat :
Estimation :
Chine, Compagnie des Indes XVIIIème siècle. Petite potiche aux motifs végétaux. Accidentée. Couvercle rapporté. Ht : 13,5 cm.
China, Indische Compagnie XVIIIe eeuw. Klein vaasje met plantmotieven. Beschadigde dekselrand. Bijgevoegd deksel. Hoogte: 13,5 cm.