Lot n° 40

Résultat :
Estimation :

Sainte en dévotion. Huile sur panneau début XVIIème. A restaurer. Manques. Dimensions : 44 x 55 cm. Heilige in aanbidding. Olieverf op paneel begin 17e eeuw. Te restaureren. Gebreken. Afmeting: 44x55cm.