Lot n° 39

Estimation :

Paysage animé de patineurs sur un lac gelé. Ecole flamande XVIIIème. Huile sur panneau. Dimensions : 32 x 40 cm. Tafereel van schaatsers op een bevroren meer. Vlaamse school uit de 18e eeuw. Olieverf op paneel. Afmetingen: 32x40cm.