Lot n° 37

Maurice HAGEMANS (1852-1917).

Estimation :

Maurice HAGEMANS (1852-1917). En direct de l’intimité de Marcel Delmotte. Aube naissante sur un troupeau de vaches s’abreuvant à la rivière. Pastel et gouache. Dimensions : 116 x 72 cm. Provenance : Collection privée de l’artiste Marcel Delmotte, ce lot provient de l’habitation du peintre. Un certificat de provenance signé par l’héritier accompagne ce lot. Maurice HAGEMANS (1852-1917). Uit de nalatenschap van Marcel Delmotte. Ochtendgloren met koeien die uit de rivier drinken. Pastel en plakkaatverf. Afmetingen: 116 x 72 cm. Provenance: Privécollectie van de kunstenaar Marcel Delmotte, dit kavel is afkomstig uit het huis van de schilder. Een certificaat van herkomst ondertekend door de erfgenaam vergezelt dit kavel.