Auguste MOREAU (1834-1917). Groupe en bronze doré aux enfants transportant la peau d’un lion. Dimensions : 17 x 32 cm.
Auguste MOREAU (1834-1917). Groep in verguld brons met kinderen die een leeuwevel dragen. Afmetingen: 17 x 32 cm.