Lot n° 27

Résultat :
Estimation :

Le prieur dans une architecture gothique, observé par un chevalier en armure à travers le fenestrage ogival. Huile sur toile début XIXème. Un accroc. Dimensions : 30 x 21 cm. Biddende monnik in gotische gewelven, met een ridder in harnas in een boogvenser . Olieverf op doek begin 19e eeuw. Slijtage. Afmetingen: 30x21cm.