Paire de colonnes torsadées en bois sculpté et polychromés montées en lampadaires. Ht : 92 cm.
Paar gedraaide kolommen in gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout gemonteerd als staande lampen. Hoogte: 92 cm.