Lot n° 22

Estimation :

Paire de putti XVIIIème en bois sculpté et polychromé. On y joint un ange seul XVIIIème en bois naturel. Manques. Ht : 32 cm pour la paire et 28 pour le sujet seul. Paar 18e-eeuwse putti in gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. We voegen één 18e-eeuwse engel toe in natuurlijk hout. Gebreken. Ht: 32 cm voor het paar en 28 voor de engel.