Paire d' assiettes polychromes en porcelaine de Tournai XVIIIème aux milles côtes et à décor de fleurs. Deux petits éclats au revers d'une assiette.
Paar polychrome borden in Doorniks porselein uit de 18e eeuw met geribbelde rand en bloemendecoratie. Twee kleine scherfjes aan de achterkant van een bord.